Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma 1X2 AltÜst
18:30 CSM Lugoj - CSM Bucuresti 10.00 1.01 Alt Üst +16
1 10.00 2 1.01
18:30 CD Azuaga - Calamonte 2.15 3.05 3.20 1.55 2.15 +36
1 2.15 X 3.05 2 3.20
18:30 BC Academic Plovdiv - Tundja Yambol 1.01 11.50 1.95 1.80 +51
1 1.01 2 11.50
18:30 Neptunas Klaipeda - BC Alytaus Dzukija 1.14 4.95 1.70 2.05 +51
1 1.14 2 4.95
18:30 SC Uxama - Atletico Astorga 15.25 7.00 1.10 2.65 1.35 +36
1 15.25 X 7.00 2 1.10
18:30 CF Briviesca Norpetrol - Burgos Promesas 2.35 2.95 2.90 Alt Üst +34
1 2.35 X 2.95 2 2.90
18:30 Silva SD - Racing Club Villalbes 2.75 2.95 2.45 1.55 2.15 +36
1 2.75 X 2.95 2 2.45
18:30 SSC Schwerin - SC Potsdam 1.06 7.00 Alt Üst +16
1 1.06 2 7.00
18:30 Skuru IK - Lugi HF 1.08 16.75 10.00 2.05 1.65 +26
1 1.08 X 16.75 2 10.00
18:30 Melzer J / Thiem D - Kubot L / Melo M 2.75 1.40 Alt Üst +8
1 2.75 2 1.40
18:30 Seinöjoen - HJK Helsinki 4.10 3.15 1.85 1.55 2.15 +92
1 4.10 X 3.15 2 1.85
18:30 Almagro CF - UD Socuellamos CF 6.00 3.85 1.45 1.75 1.90 +36
1 6.00 X 3.85 2 1.45
18:30 Keupa HT - Imatran Ketterae 2.60 3.80 2.10 1.65 1.90 +44
1 2.60 X 3.80 2 2.10
18:30 Classic Tampere - TPS 0 0 0 0 0 0 Alt Üst +4
0 0 0 0 0 0
18:30 Tenerife B - CD Union Sur Yaiza 1.45 3.90 6.00 1.70 1.90 +36
1 1.45 X 3.90 2 6.00
18:40 Mansouri S / Zimonjic N - Vavassori A / Vega Hernandez D 2.05 1.65 Alt Üst +8
1 2.05 2 1.65
18:40 Arguello F / Duran G - Bonzi B / Halys Q 1.70 2.00 Alt Üst +8
1 1.70 2 2.00
18:40 Wuarin, Pauline - Leon, Sabastiani 5.00 1.15 Alt Üst +2
1 5.00 2 1.15
18:40 Armitano, Mathilde - Nadel, Nicole 1.60 2.30 Alt Üst +2
1 1.60 2 2.30
18:40 Portillo Ramirez, Maria Jose - Bereznyak, Shelly 1.30 3.35 Alt Üst +2
1 1.30 2 3.35
18:40 Miyazaki, Yuriko Lily - Villarreal, Andrea Renee 1.60 2.30 Alt Üst +2
1 1.60 2 2.30
18:40 Bradley, Julian - Frigerio, Lorenzo 5.50 1.12 Alt Üst +2
1 5.50 2 1.12
18:40 Delgado Herrera, Yoryana - De Santa Ana, Lucia 8.00 1.06 Alt Üst +11
1 8.00 2 1.06
18:40 Collarini, Andrea - Fratangelo, Bjorn 3.10 1.30 Alt Üst +19
1 3.10 2 1.30
18:40 Polansky, Peter - Brooksby, Jenson 1.70 2.00 Alt Üst +19
1 1.70 2 2.00
18:40 Krainik, Pavel - Oliel, Yshai 2.35 1.55 Alt Üst +2
1 2.35 2 1.55
18:45 Badosa Gibert, Paula - Cuk, Pia 1.22 4.10 Alt Üst +2
1 1.22 2 4.10
18:50 Martin, Toby - Leite, Wilson 2.30 1.60 Alt Üst +2
1 2.30 2 1.60
18:50 Piersma E / Ypma P - Olsen Koellner C / Norager Bisgaard S 0 0 0 0 0 0 Alt Üst +12
0 0 0 0 0 0
18:50 Bulc K / Zdesar N - Scampoli C / Varrassi D 0 0 0 0 0 0 Alt Üst +12
0 0 0 0 0 0
18:50 Fourlis J / Kennel K - Cakarevic S / Lukas T 1.45 2.70 Alt Üst +2
1 1.45 2 2.70
19:00 Valur Reykjavik - Breidablik Kopavogur 1.45 4.65 5.00 2.90 1.30 +4
1 1.45 X 4.65 2 5.00
19:00 CD Manacor - CD Ferriolense 2.05 2.95 3.60 1.45 2.40 +36
1 2.05 X 2.95 2 3.60
19:00 Compostela - CD Arenteiro 1.40 4.35 6.00 2.10 1.60 +36
1 1.40 X 4.35 2 6.00
19:00 TB Uphusen - Eintracht Braunschweig (A) 2.05 3.60 2.95 2.25 1.50 +36
1 2.05 X 3.60 2 2.95
19:00 Lions - Titans 0 0 0 0 0 0 Alt Üst +2
0 0 0 0 0 0
19:00 Buducnost Podgorica - FK Sutjeska 2.85 2.75 2.55 1.40 2.55 +83
1 2.85 X 2.75 2 2.55
19:00 Bytovia Bytow - Rakow Czestochowa 4.25 3.45 1.75 1.75 1.90 +89
1 4.25 X 3.45 2 1.75
19:00 P. Bielsko Biala - Wigry Suwalki 1.80 3.50 3.95 1.90 1.75 +89
1 1.80 X 3.50 2 3.95
19:00 BC Kormend - Pecsi Vsk 1.12 5.50 1.75 1.95 +45
1 1.12 2 5.50
19:00 CD Arnedo - Club Deportivo Alberite 2.20 3.10 2.95 1.65 1.95 +36
1 2.20 X 3.10 2 2.95
19:00 Centro Deportivo Bezana - CD Laredo 3.85 3.25 1.85 1.60 2.05 +36
1 3.85 X 3.25 2 1.85
19:00 SCD Durango - Gimnastica Torrelavega 2.25 2.95 3.50 1.45 2.60 +84
1 2.25 X 2.95 2 3.50
19:00 KS Kszo Ostrowiec - Wisla Warszawa 1.16 4.40 Alt Üst +16
1 1.16 2 4.40
19:00 Unics Kazan - Parma Permsky Kray 1.01 11.50 1.90 1.80 +51
1 1.01 2 11.50
19:00 VTC Pezinok - Nove Mesto Nad Vahom 1.14 4.85 Alt Üst +16
1 1.14 2 4.85
19:00 VK Dukla Liberec - PVK Olymp Praha 1.25 3.30 Alt Üst +16
1 1.25 2 3.30
19:00 VK UP Olomouc - VK Prostejov 1.10 5.50 Alt Üst +16
1 1.10 2 5.50
19:00 IH Hafnarfjordur - Augnablik Kopavogur 3.50 4.20 1.70 3.55 1.20 +89
1 3.50 X 4.20 2 1.70
19:00 Dynamo - Bischofswerdaer FV 1908 1.80 3.45 3.70 1.90 1.70 +89
1 1.80 X 3.45 2 3.70
19:00 FC Kopenhag - FC Midtjylland 2.10 3.40 3.05 1.95 1.70 +95
1 2.10 X 3.40 2 3.05
19:00 Rakvere JK Tarvas - Tallinna JK Legion 16.50 9.50 1.06 4.90 1.10 +89
1 16.50 X 9.50 2 1.06
19:00 FCI Levadia Tallinn U21 - Jk Tammeka Tartu ii 2.05 3.85 2.75 3.20 1.25 +89
1 2.05 X 3.85 2 2.75
19:00 Fnatic Rising - AS Trencin Esports 0 0 0 0 0 0 Alt Üst +8
0 0 0 0 0 0
19:00 Kladno Volejbal CZ - VK Ostrava 1.30 3.05 Alt Üst +16
1 1.30 2 3.05
19:00 BK Levicki Patrioti - MBK Handlova 1.06 7.25 1.90 1.80 +51
1 1.06 2 7.25
19:00 SD Textil Escudo - Velarde CF 1.85 3.55 3.55 2.05 1.60 +36
1 1.85 X 3.55 2 3.55
19:05 Norfolk Tides - Durham Bulls 0 0 0 0 0 0 1.75 1.75 +4
0 0 0 0 0 0
19:10 Atlanta Braves - Arizona Diamondbacks 0 0 0 0 0 0 2.00 1.60 +16
0 0 0 0 0 0
19:15 Vargarda IK - Vanersborgs FK 2.00 3.75 2.95 2.50 1.40 +84
1 2.00 X 3.75 2 2.95
19:15 Oldenburg - Oldenburg 1.25 5.00 8.00 2.40 1.45 +89
1 1.25 X 5.00 2 8.00
19:20 Faze Clan - Ninjas IN Pyjamas 0 0 0 0 0 0 Alt Üst +13
0 0 0 0 0 0
19:20 Galan, Daniel Elahi - Paul, Tommy 1.85 1.80 Alt Üst +19
1 1.85 2 1.80
19:25 Satral, Jan - Lokoli, Laurent 1.75 2.05 Alt Üst +2
1 1.75 2 2.05
19:30 Russia Olympic Team - İsviçre 1.35 4.85 5.25 1.50 2.20 +16
1 1.35 X 4.85 2 5.25
19:30 Rusya - İsviçre 1.30 5.00 5.75 1.50 2.15 +16
1 1.30 X 5.00 2 5.75
19:30 AL Sareeh - OM AL Qutain 1.25 5.00 9.00 2.05 1.60 +36
1 1.25 X 5.00 2 9.00
19:30 IBF Falun - Mullsjo Ais 0 0 0 0 0 0 Alt Üst +4
0 0 0 0 0 0
19:30 Panathinaikos Athens - AEK Athens 1.09 5.75 Alt Üst +16
1 1.09 2 5.75
19:30 Asarums IF FK - Nosaby IF 1.55 4.25 4.75 2.55 1.40 +84
1 1.55 X 4.25 2 4.75
19:30 Holzwickeder SC - Eintracht Rheine 1.95 3.70 3.05 2.40 1.45 +36
1 1.95 X 3.70 2 3.05
19:30 Sportfreunde Siegen 1899 - SC Paderborn 07 II 2.25 3.50 2.65 2.40 1.45 +36
1 2.25 X 3.50 2 2.65
19:30 SV Schermbeck 1912 - FC Schalke 04 II 6.75 5.00 1.30 2.25 1.50 +36
1 6.75 X 5.00 2 1.30
19:30 Ignat, Dragos Constantin - Andreev, Adrian 3.15 1.35 Alt Üst +2
1 3.15 2 1.35
19:30 Ruse, Elena-Gabriela - Kalinina, Anhelina 1.85 1.90 Alt Üst +2
1 1.85 2 1.90
19:30 Davis, Lauren - Zarazua, Renata 1.45 2.60 Alt Üst +2
1 1.45 2 2.60
19:30 Atlas Delmenhorst - VfL Oythe 1.55 4.05 4.70 2.20 1.50 +36
1 1.55 X 4.05 2 4.70
19:30 FC Anker Wismar 1997 - Greifswalder FC 2.65 3.50 2.25 2.15 1.55 +36
1 2.65 X 3.50 2 2.25
19:30 Goeppinger SV - SV Spielberg 1.16 6.25 10.50 2.65 1.35 +36
1 1.16 X 6.25 2 10.50
19:35 Muscat Club - Al-Nahda 3.00 3.00 2.25 1.50 2.20 +36
1 3.00 X 3.00 2 2.25
19:40 Lizarazo, Yuliana - Bueno, Marcela-Guimaraes 1.08 7.00 Alt Üst +2
1 1.08 2 7.00
19:40 Gamiz A / Uzcategui A - De Mata A J / Williford K 1.05 8.75 Alt Üst +7
1 1.05 2 8.75
19:40 Liu, Claire - Arconada, Usue Maitane 1.30 3.30 Alt Üst +2
1 1.30 2 3.30
19:40 Martinich, Ivania - Baranovski, Anna 1.10 6.25 Alt Üst +2
1 1.10 2 6.25
19:40 Brito, Fernanda - Uberoi, Nikita 1.05 8.50 Alt Üst +2
1 1.05 2 8.50
19:40 Leacock, Yolande - Riley-Codrington, Tangia 1.04 9.25 Alt Üst +11
1 1.04 2 9.25
19:40 Reasco Gonzalez, Mell Elizabeth - Espinoza, Leslie 1.16 4.65 Alt Üst +2
1 1.16 2 4.65
19:40 Spec, Matic - Draxl, Liam 2.05 1.70 Alt Üst +2
1 2.05 2 1.70
19:40 Clezar, Guilherme - Sandgren, Tennys 2.55 1.45 Alt Üst +19
1 2.55 2 1.45
19:40 Malla, Bastian - De Carvalho Cardoso Alves, Mateus 1.30 3.15 Alt Üst +2
1 1.30 2 3.15
19:40 Rodriguez-Pace, Ricardo - Major, Kevin 1.15 5.00 Alt Üst +2
1 1.15 2 5.00
19:40 Dellien, Hugo - Karatsev, Aslan 1.25 3.45 Alt Üst +19
1 1.25 2 3.45
19:45 Pulchartova, Laetitia - James, Akilah 3.00 1.35 Alt Üst +2
1 3.00 2 1.35
19:45 Horsens IC - Team Fog Naestved 1.18 4.20 1.75 1.95 +51
1 1.18 2 4.20
19:50 Iannaccone F / Ramazzotti S - Johnson H / Johnson Y 3.40 1.30 Alt Üst +2
1 3.40 2 1.30
19:50 Sowa R / Pfretzschner L - Frantzich L / Johansson M 0 0 0 0 0 0 Alt Üst +12
0 0 0 0 0 0
19:50 Nishimura K / Shibata D - Poznanski D / Kruk M 0 0 0 0 0 0 Alt Üst +12
0 0 0 0 0 0
20:00 Umea FC Akademi - Taftea IK 2.35 3.60 2.55 2.55 1.40 +84
1 2.35 X 3.60 2 2.55
20:00 EHV Aue - HBW Balingen/Weilstetten 3.70 9.25 1.40 1.75 1.95 +26
1 3.70 X 9.25 2 1.40
20:00 Olympik Melnik - FK Era-Pack Chrudim 19.00 11.75 1.01 Alt Üst +2
1 19.00 X 11.75 2 1.01
BAHIS KUPONUM 0
Kuponu oynayabilmek için giriş yapmalısınız.

500TL %20 CASINO YATIRIM BONUSU

app.sportsbook.ckick_details

%50 SPOR YATIRIM BONUSU

app.sportsbook.ckick_details

%30 SANAL (DOUBLE BONUS)

app.sportsbook.ckick_details

HEDİYE TOMBALA KARTI

app.sportsbook.ckick_details

BETINDE.COM 10TL FREE

app.sportsbook.ckick_details

%30 ANLIK CASINO KAYIP

app.sportsbook.ckick_details

%25 ANLIK SPOR KAYIP

app.sportsbook.ckick_details

%50 ÇEVRİMSİZ SPOR KAYIP

app.sportsbook.ckick_details