Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma 1X2 AltÜst
19:00 SCD Durango - Gimnastica Torrelavega 2.25 2.95 3.50 1.45 2.60 +84
1 2.25 X 2.95 2 3.50
19:00 SD Textil Escudo - Velarde CF 1.85 3.55 3.55 2.05 1.60 +36
1 1.85 X 3.55 2 3.55
19:00 TB Uphusen - Eintracht Braunschweig (A) 2.05 3.60 2.95 2.25 1.50 +36
1 2.05 X 3.60 2 2.95
19:00 Compostela - CD Arenteiro 1.40 4.30 5.75 2.15 1.55 +36
1 1.40 X 4.30 2 5.75
19:00 CD Manacor - CD Ferriolense 2.05 2.90 3.55 1.45 2.40 +36
1 2.05 X 2.90 2 3.55
19:00 Valur Reykjavik - Breidablik Kopavogur 1.65 4.15 3.90 2.85 1.30 +4
1 1.65 X 4.15 2 3.90
19:00 Buducnost Podgorica - FK Sutjeska 2.85 2.75 2.55 1.40 2.55 +83
1 2.85 X 2.75 2 2.55
19:00 Bytovia Bytow - Rakow Czestochowa 4.25 3.45 1.75 1.75 1.90 +89
1 4.25 X 3.45 2 1.75
19:00 Rakvere JK Tarvas - Tallinna JK Legion 16.75 9.50 1.06 5.00 1.10 +89
1 16.75 X 9.50 2 1.06
19:00 FCI Levadia Tallinn U21 - Jk Tammeka Tartu ii 2.45 3.85 2.30 3.15 1.25 +89
1 2.45 X 3.85 2 2.30
19:00 FC Kopenhag - FC Midtjylland 2.10 3.40 3.05 1.95 1.70 +95
1 2.10 X 3.40 2 3.05
19:00 Dynamo - Bischofswerdaer FV 1908 1.80 3.45 3.70 1.90 1.70 +89
1 1.80 X 3.45 2 3.70
19:00 CD Arnedo - Club Deportivo Alberite 2.20 3.05 3.10 1.65 2.00 +36
1 2.20 X 3.05 2 3.10
19:00 P. Bielsko Biala - Wigry Suwalki 1.80 3.50 3.95 1.90 1.75 +89
1 1.80 X 3.50 2 3.95
19:00 Centro Deportivo Bezana - CD Laredo 3.85 3.25 1.85 1.60 2.05 +36
1 3.85 X 3.25 2 1.85
19:00 IH Hafnarfjordur - Augnablik Kopavogur 3.50 4.20 1.70 3.65 1.20 +89
1 3.50 X 4.20 2 1.70
19:15 Vargarda IK - Vanersborgs FK 2.00 3.75 2.95 2.50 1.40 +84
1 2.00 X 3.75 2 2.95
19:15 Oldenburg - Oldenburg 1.25 5.00 8.00 2.40 1.45 +89
1 1.25 X 5.00 2 8.00
19:30 AL Sareeh - OM AL Qutain 1.25 5.00 9.00 2.05 1.60 +36
1 1.25 X 5.00 2 9.00
19:30 Sportfreunde Siegen 1899 - SC Paderborn 07 II 2.25 3.50 2.65 2.40 1.45 +36
1 2.25 X 3.50 2 2.65
19:30 Atlas Delmenhorst - VfL Oythe 1.55 4.05 4.70 2.20 1.50 +36
1 1.55 X 4.05 2 4.70
19:30 Goeppinger SV - SV Spielberg 1.16 6.25 10.50 2.65 1.35 +36
1 1.16 X 6.25 2 10.50
19:30 Holzwickeder SC - Eintracht Rheine 1.95 3.70 3.05 2.40 1.45 +36
1 1.95 X 3.70 2 3.05
19:30 FC Anker Wismar 1997 - Greifswalder FC 2.65 3.50 2.25 2.15 1.55 +36
1 2.65 X 3.50 2 2.25
19:30 SV Schermbeck 1912 - FC Schalke 04 II 6.75 5.00 1.30 2.25 1.50 +36
1 6.75 X 5.00 2 1.30
19:30 Asarums IF FK - Nosaby IF 1.55 4.25 4.75 2.55 1.40 +84
1 1.55 X 4.25 2 4.75
19:35 Muscat Club - Al-Nahda 3.00 3.00 2.25 1.50 2.20 +36
1 3.00 X 3.00 2 2.25
20:00 TSG 1881 Sprockhovel - TUS Ennepetal 1.65 3.95 4.00 2.45 1.40 +36
1 1.65 X 3.95 2 4.00
20:00 Skelleftea FF - IFK Luleaa 3.15 3.85 1.90 2.85 1.35 +84
1 3.15 X 3.85 2 1.90
20:00 Robur Siena - Carrarese Calcio 1908 2.40 3.15 2.90 1.70 2.00 +89
1 2.40 X 3.15 2 2.90
20:00 Dalstorps IF - Raslatts 1.55 4.00 4.80 2.20 1.55 +84
1 1.55 X 4.00 2 4.80
20:00 Neckarsulm Sport Union - Freiburg 3.30 3.70 1.85 2.00 1.65 +36
1 3.30 X 3.70 2 1.85
20:00 Nöttingen - FSV 08 Bissingen 1.90 3.60 3.30 2.05 1.60 +36
1 1.90 X 3.60 2 3.30
20:00 Stuttgart Kickers - TSG Backnang 1.16 6.25 11.75 2.60 1.40 +36
1 1.16 X 6.25 2 11.75
20:00 Umea FC Akademi - Taftea IK 2.35 3.60 2.55 2.55 1.40 +84
1 2.35 X 3.60 2 2.55
20:00 Eilenburg - FSV Wacker 90 Nordhausen II 1.90 3.90 3.05 2.15 1.55 +36
1 1.90 X 3.90 2 3.05
20:00 Pitea - Sandviks IK 1.30 5.50 6.25 2.95 1.30 +83
1 1.30 X 5.50 2 6.25
20:00 Friska Viljor FC - IFK Umea 1.40 4.65 5.75 3.05 1.30 +84
1 1.40 X 4.65 2 5.75
20:00 Borussia Monchengladbach II - 19 Straelen 1.75 3.45 4.15 1.75 1.85 +89
1 1.75 X 3.45 2 4.15
20:00 Atsv Stadl-Paura - VST Voelkermarkt 1.25 5.00 7.25 3.00 1.25 +84
1 1.25 X 5.00 2 7.25
20:00 Havelse - Hamburg (A) 2.10 3.30 3.05 1.85 1.75 +89
1 2.10 X 3.30 2 3.05
20:00 SC Neusiedl 1919 - SK Rapid (A) 3.00 3.65 1.95 2.40 1.40 +84
1 3.00 X 3.65 2 1.95
20:00 Auerbach 1906 - Meuselwitz 1.70 3.75 3.90 2.15 1.55 +89
1 1.70 X 3.75 2 3.90
20:00 Chemnitzer - Hertha BSC Berlin II 1.70 3.75 4.05 2.30 1.50 +89
1 1.70 X 3.75 2 4.05
20:00 Lokomotiv Leipzig - VSG Altglienicke 1.50 3.95 5.25 2.00 1.60 +89
1 1.50 X 3.95 2 5.25
20:00 VfB Germania Halberstadt - Neugersdorf 1.80 3.60 3.65 2.10 1.60 +89
1 1.80 X 3.60 2 3.65
20:00 Schwarz Weiss Essen - TSV Meerbusch 2.15 3.95 2.50 2.15 1.55 +36
1 2.15 X 3.95 2 2.50
20:00 Rayo Vallecano de Madrid B - Davt Santa Ana 1.60 3.50 5.25 1.60 2.05 +36
1 1.60 X 3.50 2 5.25
20:00 Malmö - Qviding Fif 2.30 3.65 2.60 2.50 1.40 +84
1 2.30 X 3.65 2 2.60
20:00 SC Eltersdorf - ASV Vach 1.35 4.75 6.00 2.65 1.35 +36
1 1.35 X 4.75 2 6.00
20:00 FC Baltika Kaliningrad - FC Sibir Novosibirsk 1.80 3.10 4.80 1.40 2.70 +88
1 1.80 X 3.10 2 4.80
20:00 Arroyo CP - AD Llerenense 1.95 3.00 3.85 1.45 2.40 +36
1 1.95 X 3.00 2 3.85
20:00 Angelholms FF - Vinbergs IF 1.60 4.20 4.35 2.60 1.40 +84
1 1.60 X 4.20 2 4.35
20:00 Al Kuveyt SC - Kazma SC 1.35 4.60 6.25 2.40 1.45 +84
1 1.35 X 4.60 2 6.25
20:15 HB Torshavn - AB Argir 1.25 5.50 7.25 2.30 1.50 +84
1 1.25 X 5.50 2 7.25
20:30 Eintracht Trier - Idar Oberstein 1.18 6.50 9.00 3.15 1.25 +36
1 1.18 X 6.50 2 9.00
20:30 Assyriska BK - Stafsinge IF 1.80 3.90 3.40 2.50 1.45 +84
1 1.80 X 3.90 2 3.40
20:30 FC Bavois - SC Cham 2.20 3.80 2.65 2.00 1.65 +36
1 2.20 X 3.80 2 2.65
20:30 SC Union Nettetal - VfB 03 Hilden 2.50 3.75 2.25 2.15 1.55 +36
1 2.50 X 3.75 2 2.25
20:30 FSV Duisburg - TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld 3.50 4.15 1.70 2.65 1.35 +36
1 3.50 X 4.15 2 1.70
20:30 Sportfreunde Baumberg - 1.fc Monheim 1.85 3.70 3.30 2.35 1.45 +36
1 1.85 X 3.70 2 3.30
20:30 SC Duesseldorf West - Kleve 2.10 3.50 2.90 2.10 1.60 +36
1 2.10 X 3.50 2 2.90
20:30 SC Velbert - Turu Dusseldorf 2.00 4.00 2.75 2.10 1.60 +36
1 2.00 X 4.00 2 2.75
20:30 SSV Jeddeloh II - Werder Bremen (A) 3.45 3.55 1.85 2.15 1.55 +89
1 3.45 X 3.55 2 1.85
20:30 SV Westfalia Rhynern - 1. FC Gievenbeck 1.45 4.45 5.25 2.25 1.50 +36
1 1.45 X 4.45 2 5.25
20:30 FC Brunninghausen 1927 - Hammer 2.55 3.80 2.20 2.50 1.40 +36
1 2.55 X 3.80 2 2.20
20:30 Ratingen SV Germania 04/19 - Velbert 1.70 4.05 3.55 2.50 1.40 +36
1 1.70 X 4.05 2 3.55
20:30 FC Gutersloh 2000 - SC Westfalia 1904 Herne 3.00 3.95 1.90 2.40 1.45 +36
1 3.00 X 3.95 2 1.90
20:30 Alemannia Aachen - SC Verl 1.75 3.45 4.05 1.80 1.80 +89
1 1.75 X 3.45 2 4.05
20:30 FC Kitzbuehel - FC Anif 2.50 3.50 2.30 2.35 1.45 +84
1 2.50 X 3.50 2 2.30
20:30 Saint Pauli (A) - 1 FC Germ Egestorf/Langreder 1.75 3.35 4.15 1.70 1.90 +89
1 1.75 X 3.35 2 4.15
20:30 Speldorf - Bocholt 6.00 5.00 1.35 2.70 1.35 +36
1 6.00 X 5.00 2 1.35
20:30 Homberg - Spvg Schonnebeck 1910 1.25 6.25 7.00 3.90 1.18 +36
1 1.25 X 6.25 2 7.00
20:30 FC Hertha 03 Zehlendorf - SC Staaken 1919 1.85 3.85 3.25 2.30 1.50 +36
1 1.85 X 3.85 2 3.25
20:45 AL Ittihad - AL Ettifaq FC 1.40 4.45 5.50 2.50 1.40 +89
1 1.40 X 4.45 2 5.50
20:45 OKS Stomil Olsztyn - Chrobry Glogow 2.45 3.00 2.85 1.55 2.20 +89
1 2.45 X 3.00 2 2.85
20:45 AL Nassr - Al Fateh SC 1.30 4.75 7.50 2.25 1.50 +89
1 1.30 X 4.75 2 7.50
21:00 UE Sant Andreu - UE Castelldefels 1.30 4.80 7.25 2.10 1.60 +36
1 1.30 X 4.80 2 7.25
21:00 CE Lhospitalet - Figueres 1.30 4.45 8.50 1.80 1.80 +36
1 1.30 X 4.45 2 8.50
21:00 FC Asco - FC Santboia 2.65 3.00 2.50 1.55 2.10 +36
1 2.65 X 3.00 2 2.50
21:00 SC Recife PE - EC Vitoria BA 8.75 4.65 1.35 1.85 1.85 +36
1 8.75 X 4.65 2 1.35
21:00 Real Madrid (A) - RC Deportivo Fabril 1.40 4.25 7.75 1.75 2.00 +84
1 1.40 X 4.25 2 7.75
21:00 CD Eldense - Atzeneta UE 2.40 3.00 2.85 1.55 2.15 +35
1 2.40 X 3.00 2 2.85
21:00 SV Altludersdorf - SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin 2.95 3.90 1.95 2.45 1.45 +36
1 2.95 X 3.90 2 1.95
21:00 CD Buzanada - CD Marino 1.85 3.25 3.80 1.60 2.05 +36
1 1.85 X 3.25 2 3.80
21:00 Viktoria Arnoldsweiler - Blau-Weiss Friesdorf 1.95 3.65 3.10 2.35 1.45 +36
1 1.95 X 3.65 2 3.10
21:00 FC Sion II - FC Koniz 2.00 3.80 2.90 2.00 1.65 +36
1 2.00 X 3.80 2 2.90
21:00 El Ahly - Pyramids FC 1.95 3.15 3.60 1.65 2.00 +84
1 1.95 X 3.15 2 3.60
21:00 Runavik - IF Fuglafjordur 1.20 6.00 9.25 2.80 1.35 +84
1 1.20 X 6.00 2 9.25
21:00 EC Taubate SP - Bragantino SP U20 1.30 5.50 8.25 2.30 1.55 +4
1 1.30 X 5.50 2 8.25
21:00 Ferroviaria SP - Capivariano SP U20 2.35 3.35 2.85 1.95 1.80 +4
1 2.35 X 3.35 2 2.85
21:00 Ituano FC SP - Oeste FC SP 1.30 6.00 8.00 3.30 1.30 +4
1 1.30 X 6.00 2 8.00
21:30 Pisa - US Citta Di Pontedera 1.40 4.00 8.25 1.55 2.30 +89
1 1.40 X 4.00 2 8.25
21:30 Virtus Entella - Arezzo 1.60 3.65 5.50 1.65 2.15 +89
1 1.60 X 3.65 2 5.50
21:30 Pobla de Mafumet CF - San Cristobal CP 2.15 3.05 3.20 1.55 2.15 +36
1 2.15 X 3.05 2 3.20
21:30 FC Cerdanyola Del Valles - UA Horta 3.70 3.15 1.90 1.60 2.10 +36
1 3.70 X 3.15 2 1.90
21:30 Santfeliuenc FC - FC Martinenc 1.50 3.90 5.50 2.15 1.55 +36
1 1.50 X 3.90 2 5.50
21:30 Ituzaingo - El Porvenir 2.30 3.25 3.10 1.65 2.05 +84
1 2.30 X 3.25 2 3.10
21:30 CSD San Martin - Villa San Carlos 3.35 3.20 2.20 1.55 2.25 +84
1 3.35 X 3.20 2 2.20
21:30 Stade Olympique Choletais - Le Mans FC 3.10 3.15 2.20 1.75 1.90 +89
1 3.10 X 3.15 2 2.20
BAHIS KUPONUM 0
Kuponu oynayabilmek için giriş yapmalısınız.

500TL %20 CASINO YATIRIM BONUSU

app.sportsbook.ckick_details

%50 SPOR YATIRIM BONUSU

app.sportsbook.ckick_details

%30 SANAL (DOUBLE BONUS)

app.sportsbook.ckick_details

HEDİYE TOMBALA KARTI

app.sportsbook.ckick_details

BETINDE.COM 10TL FREE

app.sportsbook.ckick_details

%30 ANLIK CASINO KAYIP

app.sportsbook.ckick_details

%25 ANLIK SPOR KAYIP

app.sportsbook.ckick_details

%50 ÇEVRİMSİZ SPOR KAYIP

app.sportsbook.ckick_details